1/14

EMPIRE LAW FIRM is een vooraanstaande advocatenassociatie die een ruime waaier aan gespecialiseerde juridische diensten biedt aan zowel nationale als internationale cliënten.

Het kantoor heeft vestigingen in België - Brussel, Gent en Vilvoorde.  

EMPIRE LAW FIRM is dan ook de uitverkoren legal partner van multinationals, kleine en grote ondernemingen, organisaties en overheden.  

 

Daarnaast beschikt EMPIRE LAW FIRM over een netwerk van buitenlandse advocatenkantoren voor een optimale internationale dienstverlening.

Partners

 
 

Domeinen

Rechtsdomeinen en specialisaties

EMPIRE LAW FIRM biedt specialisten in verschillende rechtsdomeinen die nauw met elkaar samenwerken.

​​

Het kantoor is erop gericht haar cliënten op professionele wijze advies te verlenen en hen op efficiënte wijze bij te staan zowel in het kader van onderhandelingen of bemiddelingen als in een gerechtelijke procedure. 
 

Ook stelt EMPIRE LAW FIRM haar specialisten ter beschikking van een onderneming of organisatie voor interne juridische opvolging van dossiers (outsourcing).

1/10
 

Contact

Empire Law Firm

empire@empirelawfirm.be

KANTOREN

 

Brussel

Franklin D. Rooseveltlaan 89 B7, 1050 Brussel
T +32 2 640 30 10

F +32 2 640 62 88

Victor Vandebeek | victor.vandebeek@empirelawfirm.be

Jurgen Ghoos | jurgen.ghoos@empirelawfirm.be

Willie Dierick | willie.dierick@empirelawfirm.be

Julie Caty | julie.caty@empirelawfirm.be

Johan Guns | johan.guns@empirelawfirm.be

Sarah Van Praet | sarah.vanpraet@empirelawfirm.be

Bert Schoofs | bert.schoofs@empirelawfirm.be


Gent
Ten Edestraat 46, 9810 Eke 

Jonathan Taelman | jonathan.taelman@empirelawfirm.be

T +32 474 49 36 77

F +32 9 232 58 07

Werner Niemegeers | werner.niemegeers@empirelawfirm.be

T +32 475 792 705

F +32 (0)54 41 69 91

 

Vilvoorde

i.s.m. Toury Advocaten, Jean-Baptiste Nowélei 13, 1800 Vilvoorde

T +32 251 26 93

F +32 657 65 92

John Toury | law@johntoury.be

Laura Mols | law@lauramols.be

  • Facebook - Empire Law Firm
  • LinkedIn - Empire Law Firm